Користувачів: 0
Головна » 2013 » Жовтень » 8 » РУХ ДО МЕТИ!
15:24
РУХ ДО МЕТИ!
Хто з юнаків не мріяв стати чемпіоном або призером Всеукраїнських змагань? Спортсмени - автомоделісти Луганської області цей шанс отримали, ставши учасниками Всеукраїнських змагань на Кубок України з автомодельного спорту (кордові моделі) серед учнівської молоді, які пройшли з 3 по 6 жовтня 2013 року у м. Миколаєві.

Богдан Савченко та Артем Жуков, вихованці Рубіжанської СЮТ (керівник гуртка Ігор Голубенко) стали Чемпіонами цих змагань. Всього наша команда до складу якої увійшли спортсмени Рубіжанської СЮТ та Алчевського центру НТТУМ, завоювали 8 медалей (І – 2, ІІ – 2, ІІІ - 4) в особистому заліку, що дозволило нашій команді посісти почесне ІІ місце.

В рамках цього заходу були проведені Всеукраїнські змагання з автомодельного спорту (кордові моделі на Кубок  ім. В.І. Бойка), де наша команда завоювала ІІІ місце.

Щиро вітаємо наших чемпіонів та призерів цих змагань!
Переглядів: 597 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0