Вівторок, 11.08.2020, 16:15
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Народні колективи [6]
Зразкові колективи [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Народні колективи

"БІСЕРНЕ МИСТЕЦТВО"

Народний художній колектив «Бісерне мистецтво»

Керівник: Пономаренко Ганна Михайлівна, відмінник освіти України,
народний майстер Луганщини.

Жанр: декоративно-ужиткове мистецтво
Навчальний заклад: КПНЗ Центр дитячої та юнацької творчості Жовтневого району
Поштова адреса: м. Луганськ, кв. Якіра, б. 6-б
Телефон навчального закладу: (0642) 47-42-26
Рік створення -  1998

Колективу «Бісерне мистецтво» було присвоєне почесне звання «Зразковий художній колектив» у 2002 році, а у 2012 році - «Народний художній колектив».
На даний час у складі колективу нараховується 57 вихованців віком від 6 до 21 року, які об’єднані по групах початкового, основного та вищого рівнів.
Під час занять діти виконують різні роботи з бісероплетіння: пласкі та об’ємні композиції, прикраси, іграшки, рушники, яйця та декорування одягу. Роботи виконані у різноманітних техніках: вишивка, паралельне нанизування, плетіння, ткання, декоративна сіточка, мозаїка, цегляний стібок тощо.
Педагог працює за авторською програмою, яка передбачає різнобічний розвиток здібностей дітей. Під час навчання вихованців керівник колективу дотримуються дидактичних принципів: доступності в поєднанні з високим рівнем складності, зв’язку теорії з практикою, системності й послідовності, самостійності та активності.

На заняттях гуртка вихованці отримують уяву про створення виробів з бісеру, про зміст та форми цього мистецтва, знайомляться з основами композиції та техніками виконання виробів. Під час занять педагог вміло створює сприятливу емоційну атмосферу, стимулює пізнавальну, творчу діяльність дітей, вивчає народні традиції, свята, обряди, виховує почуття прекрасного та естетичний смак.
В період навчання вихованці гуртка мають можливість приймати участь у персональних, міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях, конкурсах дитячої творчості. У колективі проводяться свята, екскурсії, майстер-класи з виготовлення виробів. Діяльність колективу та кращих його вихованців постійно висвітлюється у пресі.
За останні п’ять років вихованці гуртка «Бісерне мистецтво» прийняли участь у 44 міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, де отримали 64 нагороди.

Заняття у колективі відкривають можливості для вибору вихованцями своєї майбутньої професії. Випускники колективу продовжують навчання за фахом.
Пономаренко Г.М. – висококваліфікований, талановитий, творчій педагог, автор методичного посібника, щодо виготовлення виробів з бісеру. Вона проводить значну роботу з популяризації декоративно-прикладного мистецтва серед педагогів загальноосвітніх позашкільних закладів міста, запрошується для проведення майстер-класів на семінари-практикуми. За збереження, розвиток та пропаганду народної творчості на Луганщині керівник гуртка неодноразово нагороджувалася грамотами, дипломами та подяками різних установ.

 

Категорія: Народні колективи | Додав: Administrator (26.05.2014)
Переглядів: 446
Форма входу
Пошук
Погода

Луганський обласний центр НТТУМ 2020