Вівторок, 11.08.2020, 16:13
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Народні колективи [6]
Зразкові колективи [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Народні колективи

"ГОНЧАРИК"

Народний художній колектив «Гончарик»

Керівники: Воронова Людмила Віталіївна, Воронов Сергій Володимирович,
Воронов Олександр Володимирович
мають звання «Народний майстер Луганщини»

Жанр: декоративно-ужиткове мистецтво
Навчальний заклад: КПНЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості»
Поштова адреса: м. Лутугине, вул. Дружби, б. 23
Телефон навчального закладу: (236) 24-3-67
Рік створення  - 1992

Колективу «Гончарик» було присвоєне почесне звання «Зразковий художній колектив» у 1998 році, а у 2007 році - «Народний художній колектив».
У складі колективу нараховується 64 вихованці віком від 8 до 17 років, які об’єднані по групах початкового, основного та вищого рівнів.
Під час занять діти виконують різні роботи декоративно-ужиткового мистецтва з художнього ліплення: рельєфні панно, об'ємні композиції, народні іграшки, свічники, сувеніри та гончарні вироби (посуд, куманці, глечики). Вихованці колективу опанували прийоми роботи з шамотною глиною, поливами, ангобами. Навчились виготовляти задимлену кераміку, підвищили навички роботи на гончарному колі.

Колектив працює за авторською програмою, розробленою керівниками студії. Програма необмежена рамками ремесла. Вона передбачає надбання дітей і підлітків до високої майстерності у керамічній справі і зумовлює допрофесійну підготовку за спеціальностями керамічного виробництва.
Під час занять педагоги вміло створюють сприятливу емоційну атмосферу, вивчають народні традиції, обряди, пісні, казки українських письменників, виховують сумлінне ставлення до праці. У студії створений музей кращих творчих робіт вихованців.

Вихованці студії беруть участь у персональних, міських, районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях та виставках-конкурсах. За останні п’ять років вони прийняли участь у 20 районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, де отримали біля 30 почесних нагород.
Студія дає теоретичні та практичні знання для вступу в спеціалізовані навчальні заклади. Випускники колективу після закінчення навчання у художніх коледжах і вищих навчальних закладах працюють за фахом.

Воронова Людмила Віталіївна та її сини Сергій і Олександр це талановиті члени  сімейної династії, які мають почесні звання «Народний майстер Луганщини» - вони майстри своєї справи, творчі особистості, які використовують в своїй роботі перспективний педагогічний досвід, працюють над вдосконаленням своєї майстерності. Олександр Володимирович учасник та переможець обласного конкурсу «Учитель року», автор статті «Організація роботи по розвитку творчого потенціалу особистості учня у позашкільних навчальних закладах», опублікованої у збірнику наукових робіт «Розвиток системи безперервної освіти в регіоні». За системну роботу з розвитку творчих здібностей дітей керівники студії неодноразово нагороджувалися грамотами та подяками різних установ.

Категорія: Народні колективи | Додав: Administrator (26.05.2014)
Переглядів: 414
Форма входу
Пошук
Погода

Луганський обласний центр НТТУМ 2020