Вівторок, 11.08.2020, 16:08
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Народні колективи [6]
Зразкові колективи [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Народні колективи

"КЕРАМІК АРТ-СТУДІЯ"

Народний художній колектив «Керамік Арт-студія»

Керівники: Зинов’єв Сергій Миколайович, керівник гуртка - методист,
Кобушка Сергій Юрійович.

Жанр: декоративно-ужиткове мистецтво
Навчальний заклад: КПНВЗ Палац позашкільної роботи, творчості дітей та учнівської молоді
Поштова адреса: м. Луганськ, вул. Леніна, б. 11
Телефон навчального закладу: (0642) 93-73-85
Рік створення  - 2000

Колективу «Керамік Арт-студія» було присвоєне почесне звання «Зразковий художній колектив» у 2005 році, а у 2010 році - «Народний художній колектив».
У складі колективу нараховується 207 вихованців віком від 3,5 до 21 року, які об’єднані по групах початкового, основного та вищого рівнів.
Під час занять діти виконують різні роботи декоративно-ужиткового мистецтва з художнього ліплення: рельєфні панно, об'ємні композиції, народні іграшки, сувеніри.
Колектив працює за авторськими програмами, розробленими керівником студії Зинов’євим С.М. На першому етапі програми діти дошкільного та молодшого шкільного віку знайомляться з методикою ліплення із пластиліну та азами роботи з глиною. Другий етап присвячений вдосконаленню процесу ліплення з глини, впродовж наступного етапу підлітки демонструють свою майстерність, займаючись художньою керамікою.

Під час занять педагоги підтримують та стимулюють пізнавальну, творчу та самостійну діяльність дітей, вивчають традиції українського народу, розвивають комунікативні й мистецькі навички, виховують почуття співтворчості.
Керівники приділяють багато уваги сприянню розвитку творчих здібностей дітей, підвищенню їх інтелекту, вмінню застосовувати теоретичні знання на практиці. У колективі проводяться зустрічі з народними гончарями.
Зинов’єв С.М. постійно надає кваліфіковану методичну та практичну допомогу учителям та керівникам гуртків навчальних закладів, підготовлені збірник рекомендацій «Методичне забезпечення викладання курсу «Художня кераміка» та посібник з навчання ліпленню з пластиліну. За плідну працю керівники студії неодноразово нагороджувалися грамотами та дипломами різних установ.

Вихованці студії беруть участь у персональних, міських, обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях, виставках-конкурсах, благодійних акціях та ярмарках дитячої творчості. За останні п’ять років вихованці «Керамік Арт-студії» прийняли участь у 50 міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних заходах, де отримали біля 60 почесних нагород.
Студія дає теоретичні та практичні знання для вступу в спеціалізовані навчальні заклади. Випускники колективу після закінчення навчання у художніх коледжах і вищих навчальних закладах працюють за фахом. Кобушка Сергій після закінчення вищого навчального закладу працює у студії керівником.

 

Категорія: Народні колективи | Додав: Administrator (26.05.2014)
Переглядів: 410
Форма входу
Пошук
Погода

Луганський обласний центр НТТУМ 2020