Вівторок, 11.08.2020, 16:43
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Народні колективи [6]
Зразкові колективи [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Народні колективи

"КОЛІР І ЛІНІЯ"

Народний художній колектив «Колір і лінія»

Керівник: Лобанова Ірина Всеволодівна.

Жанр: образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво
Навчальний заклад: Позашкільний центр дитячої творчості
Поштова адреса: м. Антрацит, вул. Ростовська, 36
Телефон навчального закладу: (231) 2-70-09
Рік створення -  1997

Колективу «Колір і лінія» було присвоєне почесне звання «Зразковий художній колектив» у 2003 році, а у 2013 році - «Народний художній колектив».
На даний час у складі колективу нараховується 159 вихованців віком від 4 до 18 років, які об’єднані по групах початкового, основного та вищого рівнів.
Під час занять дітям надають основи академічного малюнка, живопису, декоративно-ужиткового мистецтва (розпис скла, дерев’яних ляльок, посуду, кубків, пляшок, писанкарство, батик).

Колектив працює за авторською програмою, розробленою Лобановою І.В. Основні завдання програми студії – формування соціальної, комунікативної, художньої компетенції вихованців. У студії образотворчого мистецтва вихованці отримують базові знання з основ образотворчої грамоти, законів перспективи, теорії тіней, анатомії. Результатом навчання в студії є не лише опанування теоретичними, практичними знаннями, навичками, уміннями у сфері образотворчого мистецтва, а й мотивація подальшого навчання, професійного самовдосконалення. Кожна обдарована дитина має свій індивідуальний маршрут розвитку і бере участь у реалізації проектів «Професійна досконалість», «Барви творчості».

Під час занять педагог застосовує різні інтерактивні методи проведення занять: майстер-класи, виставки-вернісажі, заняття-ігри, екскурсії, свята, заняття-міркування, створення «ситуації успіху» - усе це дозволяє підвищити самооцінку вихованців, розкрити їх творчий потенціал. Ірина Всеволодівна тісно співпрацює з батьками своїх вихованців у рамках проекту «Сім’я». Вона запровадила щорічні урочисті батьківські конференції, які підводять підсумок діяльності студії за поточний рік. Традиційно проводяться спільні майстер-класи дітей з батьками з писанкарства, театралізовані вистави до Нового року та Різдва Христового, конкурси до Всесвітнього дня сміху.
Вихованці студії беруть участь у персональних, міських, регіональних, обласних, всеукраїнських і міжнародних фестивалях та виставках-конкурсах. Діяльність колективу та кращих його вихованців постійно висвітлюється у пресі. За останні п’ять років вихованці студії «Колір і лінія» прийняли участь у 44 різноманітних художніх заходах, де отримали понад 30 почесних нагород.

Випускники колективу після закінчення навчання у художніх коледжах і вищих навчальних закладах працюють за фахом.
Ірина Всеволодівна творчий педагог, має високий рівень теоретичної та практичної підготовки, що дає їй можливість втілювати у навчально-виховний процес інноваційні технології, удосконалювати методику викладання образотворчого мистецтва вихованцям. Керівник постійно надає кваліфіковану методичну та практичну допомогу керівникам образотворчого мистецтва, щорічно проводить міську олімпіаду образотворчого мистецтва «Крок до зірок», яка допомагає виявленню талановитих та обдарованих дітей. Робота педагога відзначена грамотами, листами подяки різних установ.

 

Категорія: Народні колективи | Додав: Administrator (26.05.2014)
Переглядів: 415
Форма входу
Пошук
Погода

Луганський обласний центр НТТУМ 2020