Вівторок, 11.08.2020, 15:29
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Народні колективи [6]
Зразкові колективи [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Народні колективи

"КРУГЛИЙ РІК"

Народний художній колектив «Круглий рік»

Керівники: Малікова Антоніна Андріївна, відмінник освіти України,
Літошенко Лариса Олександрівна.

Жанр: образотворче мистецтво
Навчальний заклад: КПНВЗ Палац позашкільної роботи, творчості дітей та учнівської молоді
Поштова адреса: м. Луганськ, вул. Леніна, б. 11
Телефон навчального закладу: (0642) 93-73-85
Рік створення   1968

Колективу «Круглий рік» було присвоєне почесне звання «Зразковий художній колектив» у 1998 році, а у 2007 році - «Народний художній колектив».
На даний час у складі колективу нараховується 139 вихованців віком від 4,5 до 17 років, які об’єднані по групах початкового, основного, вищого рівнів.
Під час занять дітям надають основи академічного малюнка та живопису.
Колектив працює за авторською комплексною програмою, розробленою Маліковою А.А. Виявити талант, розвити здібності та виховати справжню любов до образотворчого мистецтва – головна мета діяльності педагогів. У студії образотворчого мистецтва вихованці отримують базові знання з основ образотворчої грамоти, законів перспективи, кольорознавства, світлотіні.

Під час занять педагоги вміло створюють сприятливу емоційну атмосферу, стимулюють пізнавальну, творчу діяльність дітей через подорож до казки, вигадки та фантазії, виховують почуття прекрасного, любов до мистецтва, повагу до нашої історії та народних традицій, почуття патріотизму та любові до Вітчизни.
Антоніна Андріївна та Лариса Олександрівна створили експериментальний майданчик з навчання малюнку дошкільнят. Малікова А.А. підготувала методичну рекомендацію з вивчення курсу «Академічний малюнок» в умовах сучасного дошкільного закладу. За системну роботу з розвитку творчих здібностей дітей керівники студії неодноразово нагороджувалися грамотами та подяками різних установ.

Керівники колективу приділяють багато уваги розкриттю індивідуальних здібностей та самостійності дітей, вдосконаленню техніки малювання, уміло використовують відомий арсенал знань та вмінь, щоб перед кожною дитиною відкрилися перспективи розвитку до нових відкриттів.
Вихованці студії беруть участь у персональних, міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях та виставках-конкурсах. У колективі щорічно проводяться святкування Дня художника, в рамках якого проходить посвячення нових членів колективу в юні художники. За останні п’ять років вихованці студії «Круглий рік» прийняли участь у 38 міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, де отримали біля 20 почесних нагород.
Студія дає теоретичні та практичні знання для вступу в спеціалізовані навчальні заклади. Випускники колективу після закінчення навчання у художніх коледжах і вищих навчальних закладах працюють за фахом. Серед випускників є безліч членів Спілки художників України, творчих організацій Росії, Казахстану, США.

 

Категорія: Народні колективи | Додав: Administrator (26.05.2014)
Переглядів: 394
Форма входу
Пошук
Погода

Луганський обласний центр НТТУМ 2020