Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Жовтень » 19
Початок жовтня 2012 року для моделістів з спортивно-технічного напрямку Луганщини видався вдалим.
Команда юних судномоделістів прийняла участь у Всеукраїнських відкритих змаганнях серед учнівської молоді на Кубок України з судномодельного спорту (моделі морського бою), які проходили у м. Миколаєві 3-7 жовтня, і посіла ІІІ призове місце.
Перемогу цю здобували вихованці  судномодельного гуртка Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району м. Луганська (керівник гуртка Олександр Онішкевич).
Досконале вміння керувати моделями різних класів, наполегливість у досягненні мети дозволили збірній команді автомоделістів області , до складу якої увійшли спортсмени Рубіжанської станції юних техніків (керівник гуртка Ігор Голубенко) та КЗ «Алчевський центр науково-технічної творчості учнівської молоді» (керівник гуртка Роман Проскурін) вибороти ІІІ  місце на Всеукраїнських відкритих змаганнях з автомодельного спорту (кордові моделі) на Кубок України. Цей захід проходив з 11 по 14 жовтня у  м. Миколаєві.
У особистій першості дипломи та медалі відповідних ступенів одержали 5 спортсменів, членів збірної команди  Луганської області  (І місце – 1 медаль, ІІ місце – 4 медалі, ІІІ місце – 3 медалі).

Переглядів: 583 | Додав: Administrator | Дата: 19.10.2012